alternate_emailinfo@diamond-textil.sksmartphone+421 917 701 059

    0 ks 0.00 €

    shopping_cart

    266.70 € bez DPH217.50 € bez DPH

    Rozmer
    200 x 90

    Dostupnosť: 3 až 5 týždňov


    Otázka na predajcu

     

    Špeciálna AKCIA!!!!! Pri odbere 30 a viac kusov získate dodatočnú zľavu 10%

    Už si viac nemusíte robiť starosti s odvozom starých matracov. Nové Vám zdarma dovezieme a staré odvezieme. 

    Špeciálna akcia sa vzťahuje na hotelové matrace MALAGA 2 a MONTE CARLO 2

    Najpredávanejší exkluzívny hotelový matrac MONTE CARLO s certifikovaným nehorľavým poťahom (certifikát nájdete v obrázkoch) je určený aj pre tých najnáročnejších hotelových hostí. Matrac sa vyznačuje dlhou životnosťou a dopraje vašim zákazníkom kvalitný a ničím nerušený spánok. Matrac pre svoju kvalitu je určený pre slovenský a nemecký trh, ktorý je známy svojou náročnosťou na kvalitu matraca. Matrac nachádza svoje využitie v penziónoch, hoteloch a rôznych ubytovacích zariadeniach.
    Jadro je zložene z oceľlových pružín, ktoré vynikajú vysokou nosnosťou a pružnosťou. Matrac je vhodný na všetky typy kontinentálnych postelí, boxspring postelí a všetkých ostatných postelí, ktoré majú pevné latové rošty alebo plné výplne ako sú OSB doska atď.
    Matrac má perfektnú priedusnosť, pretože vo vnútri matraca cirkuluje vzduch vďaka čomu si jadro matraca zachováva suchú klímu a vysokú antialergickú ochranu. Pružiny sú rozložené do 7 zón tuhosti čo zabezpečuje, že jadro matraca dokonale kopíruje tvar ľudského tela vďaka čomu sa vaši hostia perfektne vyspia a oddýchnu si. Vrchná časť matraca je vyrobená z PUR peny s hustotou 28 kg/m3. Jadro matraca tvorí taštičková pružina 260 ks/m2. Najväčšia pridaná hodnota na tomto exkluzívnom matraci je nehorľavý poťah, ktorý je vyrobený z certifikovanej kvalitnej tkaniny. Navyše na požiadanie zákazníka vieme našiť zips, ktorý spojí dva matrace a spraví z neho veľký dvojlôžkový matrac. Pre lepšiu predstaviteľnosť spojenia dvoch matracov v jeden veľký si môžte pozrieť foto v galérii. Okrem základných rozmerov vieme vyrobiť akýkoľvek atypický rozmer.

    Rozdiel medzi matracom MONTE CARLO 2 a matracom MALAGA 2 je v jadre. Matrac MONTE CARLO 2 ma jadro zložené z taštičkových pružín v 7 zónach tvrdosti. Matrac MALAGA 2 má jadro zložené z bonnelových pružín.


    Záruka: 5 rokov sa vzťahuje na preležanie jadra, nie na poškodenie ako je napr. rozliata tekutina s následným poškodením matraca, potrhanie poťahu atď.

    .

    Minimálny odber ks 20

    Záruka 5 rokov

    Použitý materiál Pur pena, Taštičková pružina

    Poťah Nehorľavá tkanina

    Výška 19 cm

    Nosnosť 130 kg

    Fyzio systém 7 zón

    Tvrdosť (1 - 5) Stredný (3/4)


    Loading

    PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK