alternate_emailinfo@diamond-textil.sksmartphone+421 917 701 059

    0 ks 0.00 €

    shopping_cart

    185.90 € bez DPH173.80 € bez DPH

    Rozmer
    200 x 140

    Dostupnosť: 3 až 5 týždňov


    Otázka na predajcu

     

     

    Základný hotelový matrac v ekonomickej triede, dopraje Vašim hotelovým hosťom kvalitný a nerušený spánok. Matrac vyrábaný najnovšími technológiami ROLLMAT, čo nám umožňuje dodať matrac k Vám v rolovanom stave, čo je svetový unikát. Matrac pre svoju kvalitu je určený nie len pre slovenský, ale aj pre nemecký trh, ktorý je známy hlavne náročnosťou na kvalitu matraca.

     Matrac je pružný, pohodlný a svojimi vlastnosťami vyhovujúci drvivej väčšine zákazníkov. Jadro je zložené z pružín oddelených do samostatných taštičiek, ktoré vynikajú svojou vysokou nosnosťou a dlhou životnosťou. Počet pružín na štandartné lôžko je 500 ks. Doporučujeme lamelový rošt s 28 lamelami, pevný latový rošt s medzerami do 6 cm alebo plné dosky. Matrac je možné využiť aj pri menej odvetraných podkladoch, nakoľko si vďaka vzdušnému jadru zachováva suchú klímu a vysokú antialergickú ochranu. Väčší počet pružín rozložených do 7 zón tuhosti zabezpečuje, že taštičkové jadro matraca dokonale kopíruje tvar ľudského tela, čo napomáha lepšej ortopedickej podpore chrbtice. Stred jadra je tvorený z taštičiek s množstvom 500 ks na lôžko, odstupňovaných do 7 anatomických zón tvrdosti. Vrchné a spodné peny tvorí PUR pena s hustotou 28kg/m3.

    Poťah Microfibra:
    Poťah je vyrobený zo 100 % polyesteru príjemného na dotyk. Poťahová látka je z vyrobená z hypoalergénnych materiálov prešitá s klimatizačnou výplňou z dutého PES vlákna (200 g/m2), prešiv v tvare kosoštvorec. Látka sa nežmolkuje, má veľmi dobré klimatizačné vlastnosti, vďaka ktorým dlhodobo udržiavajú matrac hygienicky svieži. Poťah je vhodný aj pre alergikov. Taktiež je snímateľný, prateľný do 60 °C a je vhodný aj do sušičky.

    Doporučený rošt: lamelový s 28 lamelami, pevný latový s medzerami do 6 cm, plná doska

    Matrac je vynikajúci v pomere cena, kvalita.

    Matrac dodávame v rolovanom stave, matrac rozbaliť a nechať min 24-48 hodín bez záťaže, aby sa dostal do pôvodného stavu.

      Niektoré obrázky môžu byť ilustračné.

    Minimálny odber ks 20

    Záruka 2 roky

    Použitý materiál Pur pena 28 kg/m3, Taštičková pružina

    Poťah Microfibra

    Výška 18 cm

    Nosnosť 120 kg

    Fyzio systém 7 zón

    Tvrdosť (1 - 5) Stredný (3)


    Loading

    PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK